RNC50J1042BSRE631
MFR.Part #
RNC50J1042BSRE631
JLCPCB Part #
C3534192
Description
-65℃~+175℃ 10.4kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors