RNC50J1042BSRE531
MFR.Part #
RNC50J1042BSRE531
JLCPCB Part #
C3482299
Description
-65℃~+175℃ 10.4kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors