ERC5047K500BHEB500
MFR.Part #
ERC5047K500BHEB500
JLCPCB Part #
C3434696
Description
-65℃~+175℃ 100mW 47.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS