M55342H12B20E0PT5
MFR.Part #
M55342H12B20E0PT5
JLCPCB Part #
C4177043
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount