RNC50H8561BRRE631
MFR.Part #
RNC50H8561BRRE631
JLCPCB Part #
C3512313
Description
-65℃~+175℃ 100mW 8.56kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors