RN60C8252FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C8252FBSL
JLCPCB Part #
C1431096
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 82.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors