P0805Y2152PBT
MFR.Part #
P0805Y2152PBT
JLCPCB Part #
C4329219
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount