RN70E4702FB14
MFR.Part #
RN70E4702FB14
JLCPCB Part #
C1408365
Description
-65℃~+175℃ 47kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors