P0805E1622BBW
MFR.Part #
P0805E1622BBW
JLCPCB Part #
C4086350
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount