RN60E3011FRSL
MFR.Part #
RN60E3011FRSL
JLCPCB Part #
C1803467
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors