RN70E3010BB14
MFR.Part #
RN70E3010BB14
JLCPCB Part #
C3495649
Description
-65℃~+175℃ 301Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors