RN70E5000BB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70E5000BB14
JLCPCB Part #
C1409823
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 500Ω 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors