RN70E2003FRSL
MFR.Part #
RN70E2003FRSL
JLCPCB Part #
C1811322
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors