RN70C6042FBSL
MFR.Part #
RN70C6042FBSL
JLCPCB Part #
C1430484
Description
-65℃~+175℃ 60.4kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors