RN60D2670FBSL
MFR.Part #
RN60D2670FBSL
JLCPCB Part #
C3537384
Description
-65℃~+175℃ 250mW 267Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors