RN70D2003FRSL
MFR.Part #
RN70D2003FRSL
JLCPCB Part #
C3383206
Description
-65℃~+175℃ 200kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors