RN70E1300FB14
MFR.Part #
RN70E1300FB14
JLCPCB Part #
C3479175
Description
-65℃~+175℃ 130Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors