PTF65246R00DYEB
MFR.Part #
PTF65246R00DYEB
JLCPCB Part #
C1798374
Description
-55℃~+150℃ 246Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS