RNC55J8251DRRE665
MFR.Part #
RNC55J8251DRRE665
JLCPCB Part #
C3356370
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.25kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors