RN70E1003FBSL
MFR.Part #
RN70E1003FBSL
JLCPCB Part #
C3482837
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors