CMF70250R00BHBF
MFR.Part #
CMF70250R00BHBF
JLCPCB Part #
C1409189
Description
-55℃~+175℃ 1.75W 250Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors