RN60D6192FR36
MFR.Part #
RN60D6192FR36
JLCPCB Part #
C3439486
Description
-65℃~+175℃ 250mW 61.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors