RN70D6190FBSL
MFR.Part #
RN70D6190FBSL
JLCPCB Part #
C1425546
Description
-65℃~+175℃ 619Ω 750mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors