RN70D4321FRSL
MFR.Part #
RN70D4321FRSL
JLCPCB Part #
C1806579
Description
-65℃~+175℃ 4.32kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors