RNC55J5490BSRE865
MFR.Part #
RNC55J5490BSRE865
JLCPCB Part #
C3377509
Description
-65℃~+175℃ 125mW 549Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors