RN70D4220FBSL
MFR.Part #
RN70D4220FBSL
JLCPCB Part #
C3570031
Description
-65℃~+175℃ 422Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors