RN70D4020FBSL
MFR.Part #
RN70D4020FBSL
JLCPCB Part #
C1425256
Description
-65℃~+175℃ 402Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors