RN70D21R0FRSL
MFR.Part #
RN70D21R0FRSL
JLCPCB Part #
C1806618
Description
-65℃~+175℃ 21Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors