RN70D21R0FBSL
MFR.Part #
RN70D21R0FBSL
JLCPCB Part #
C3433500
Description
-65℃~+175℃ 21Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors