RN70D21R5FRSL
MFR.Part #
RN70D21R5FRSL
JLCPCB Part #
C1806615
Description
-65℃~+175℃ 21.5Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors