RN70D2053FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN70D2053FBSL
JLCPCB Part #
C1427403
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 205kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors