RN70D2052FBSL
MFR.Part #
RN70D2052FBSL
JLCPCB Part #
C1427398
Description
-65℃~+175℃ 20.5kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors