RN70D2153FBSL
MFR.Part #
RN70D2153FBSL
JLCPCB Part #
C3399159
Description
-65℃~+175℃ 215kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors