RN70D1470FBSL
MFR.Part #
RN70D1470FBSL
JLCPCB Part #
C1426749
Description
-65℃~+175℃ 147Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors