RN50C5762FB14
MFR.Part #
RN50C5762FB14
JLCPCB Part #
C3488511
Description
-65℃~+175℃ 50mW 57.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors