RN70C8451FRSL
MFR.Part #
RN70C8451FRSL
JLCPCB Part #
C3510267
Description
-65℃~+175℃ 750mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors