RN70C8451FBSL
MFR.Part #
RN70C8451FBSL
JLCPCB Part #
C3493614
Description
-65℃~+175℃ 750mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors