TNPU06032K55AZEN00
MFR.Part #
TNPU06032K55AZEN00
JLCPCB Part #
C3937712
Description
-55℃~+125℃ 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS