CRCW120630R0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW120630R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4178762
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS