RNC50H2873BRR36
MFR.Part #
RNC50H2873BRR36
JLCPCB Part #
C3452862
Description
-65℃~+175℃ 100mW 287kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors