RNC70H36R5FRB144
MFR.Part #
RNC70H36R5FRB144
JLCPCB Part #
C3432531
Description
-65℃~+175℃ 36.5Ω 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors