RN70C6341FB14
MFR.Part #
RN70C6341FB14
JLCPCB Part #
C3413350
Description
-65℃~+175℃ 6.34kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors