RNC65H4990BRB1465
MFR.Part #
RNC65H4990BRB1465
JLCPCB Part #
C3517762
Description
-65℃~+175℃ 499Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors