RN70C6041FB14
MFR.Part #
RN70C6041FB14
JLCPCB Part #
C1416668
Description
-65℃~+175℃ 6.04kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors