RN70C6193FRSL
MFR.Part #
RN70C6193FRSL
JLCPCB Part #
C3432733
Description
-65℃~+175℃ 619kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors