RN65C3480FBSL
MFR.Part #
RN65C3480FBSL
JLCPCB Part #
C1427621
Description
-65℃~+175℃ 348Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors