RN70C6192FRSL
MFR.Part #
RN70C6192FRSL
JLCPCB Part #
C3425766
Description
-65℃~+175℃ 61.9kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors