Y11726K81000A0W
MFR.Part #
Y11726K81000A0W
JLCPCB Part #
C3946392
Description
-55℃~+150℃ 100mW 6.81kΩ ±0.05% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount