RLR07C8062FRRE7
MFR.Part #
RLR07C8062FRRE7
JLCPCB Part #
C3421231
Description
-65℃~+150℃ 250mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.4mm Through Hole Resistors