RN65C1012DRSL
MFR.Part #
RN65C1012DRSL
JLCPCB Part #
C3436623
Description
-65℃~+175℃ 10.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors